Přednáška: Procesy a energetika pro budoucnost: iluze a realita

7. říjen 2013

V pondělí 7. října 2013 se v posluchárně P5 od 18.00 uskuteční specializovaná přednáška pro studenty bakalářských programů a zájemce o oblast energetiky a procesního inženýrství s názvem

Procesy a energetika pro budoucnost: iluze a realita

Tato přibližně hodinová přednáška o současných trendech v energetice bude skvělou příležitostí setkat se s nejaktuálnějšími tématy v oboru, navázat nové kontakty a získat cenné informace nejen ke studiu, ale i k práci ve velmi perspektivním oboru. Přednášet bude např. prof. Ing. Petr Stehlík, CSc., ředitel Ústavu procesního a ekologického inženýrství.

Akce bude zároveň pozvánkou na doktorandskou konferenci ÚPEI, která se uskuteční v pátek 11. října 2013 od 9.00 v zasedací místnosti NETME Centre (budova D5, 4. patro, místnost 416f).

Přiložené soubory